psycholog ostroleka

Twój psycholog

Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna

Umów wizytę tel.

793 631 849

Jestem mgr psychologii, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku psychologia transportu. Ukończyłam Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Studium Pedagogiczne a także Studium Lokalne Programy Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo  Behawioralnej (PTTPB).

Odbyłam staż kliniczny  w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, praktyki zawodowe w Szpitalu Wolskim w Warszawie na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym oraz Oddziale Psychiatrycznym Dziennym a także wolontariat w Prywatnym Ośrodku Detoksykacyjno – Terapeutycznym.

Pracowałam w Niepublicznym Oddziale Dziennego Pobytu dla Dzieci z Autyzmem w Ostrołęce, gdzie prowadziłam terapię dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Następnie przez okres trzech lat byłam pracownikiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Myszyńcu, gdzie zajmowałam się diagnozą możliwości intelektualnych i terapią dzieci i młodzieży z trudnościami poznawczymi i emocjonalno – społecznymi oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach.

Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Progres

ul. Goworowska 2C lok. 5C III piętro

07-410 Ostrołęka

tel. 793 631 849

Sprawdź nas bliżej na

Marta Bastek-Gut - ZnanyLekarz.pl